g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Šajā mājaslapas sadaļā Tu vari izveidot filmiņu, kurā būs redzama Tava vēderiņa apmēra izmaiņas grūtniecības laikā. Lai izveidotu tādu video, Tev jābūt reģistrētai lietotājai un regulāri jānofotografējas šajā aplikācijā ar vebkameras palīdzību –ieteicams, katru nedēļu.

Veiksmīgai video veidošanai nepieciešams katrā nākamajā fotogrāfijā saglabāt līdzīgu pozu kā iepriekšējā – to palīdzēs izdarīt poga “Rādīt iepriekšējo kadru”.Minimālais fotogrāfiju skaits, lai video izdotos, ir 20 attēli.

Tev būs iespēja lejupielādēt gatavo video uz sava datora un dalīties ar to, kā vēlēsies. Tavs video netiks patvaļīgi publicēts no Grutnieciba.lv puses.

Ja nav iespējas izmantot vebkameru, vari nofotografēties ar fotoaparātu vai telefonu un augšupielādēt attēlus.

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv