g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Ādas nieze grūtniecības laikā

Aptuveni 20% sieviešu grūtniecības laikā izjūt ādas niezēšanu. Parasti, visbiežāk niezi izjūt vēdera apvidū, kam par iemeslu ir straujā ādas stiepšanās. Reizēm novēro, ka roku plaukstas un kāju pēdas kļūst sarkanas un niez, tas izskaidrojams ar strauju estrogēna līmeņa palielināšanos. Parasti ādas nieze pazūd pēc dzemdībām. Lai izvairītos no ādas niezes ieteicams:

–          ķermeņa kopšanā izmantot maigas, mitrinošas ziepes un ķermeņa losjonus;

–          izvairīties no iešanas pārlieku karstā vannā un dušā;

–          valkāt brīvu, ērtu, no dabīgiem materiāliem gatavotu apģērbu.

Tāpat grūtniecības laikā var saasināties citas ādas kaites (psoriāze, ekzēma) vai arī gluži pretēji tās var samazināties vai pat izzust.


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv