g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Fiziskās aktivitātes Tavai veselībai

Lai cilvēka ķermenis pienācīgi funkcionētu un izvairītos no slimībām, tam nepieciešamas regulāras fiziskās aktivitātes, arī grūtniecības laikā un pēc mazuļa piedzimšanas. Fiziskajām aktivitātēm vajadzētu būt daļai no ikdienas rutīnas.

Grūtniecības laikā ieteicams izvēlēties pastaigas un nūjošanu svaigā gaisā mērenā tempā. Latvijas iedzīvotāju fiziskās aktivitātes veicināšanai 5 pašvaldībās ir izveidoti veselības maršruti, kuros izvietoti informatīvi plakāti ar vingrojumiem dažādām vecuma grupām. Izstaigājot veselības maršrutu, Tu vari apvienot patīkamo (skaistu dabas skatu baudīšanu) ar lietderīgo (fiziskajām aktivitātēm).

Informāciju par veselības maršrutiem, fizisko aktivitāšu nozīmi veselības saglabāšanā un vingrojumu kompleksus, ko iekļaut ikdienā, meklē Slimību profilakses un kontroles centra izveidotajā mājaslapā www.aktivadiena.lv.


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv