g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Mazuļa zobu veselība

Lai zobi būtu veseli, vecākiem par bērniņa zobiem jāsāk rūpēties jau no zobu šķilšanās brīža. Ja zīdaiņa mutes dobums netiek pareizi kopts un netiek pievērsta uzmanība pareizai bērna ēdināšanai un ēdināšanas režīmam, veidojas labvēlīga vide baktērijām, kas veicina kariesa attīstības risku.

Kā pareizi rūpēties par bērna zobiem, kad un kā plānot pirmo apmeklējumu pie zobārsta, kā motivēt bērnu tīrīt zobus, ir jautājumi, uz kuriem jāatbild katra bērna vecākiem. Uz šiem un vēl citiem jautājumiem atbildes meklē Slimību profilakses un kontroles centra izveidotajā mājaslapā www.tirizobi.lv, kurā sniegta plaša informācija par mutes dobuma un zobu veselības jautājumiem.


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv