g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Paraugs ikdienas uztura plānošanai

Veselības ministrija izstrādāja jaunus uztura ieteikumus

 

Lai informētu topošās māmiņas par veselīga uztura pamatprincipiem, Veselības ministrija izstrādāja jaunus uztura ieteikumus “Veselīga uztura ieteikumi sievietēm grūtniecības laikā”, kas paredzēti veselām sievietēm, lai sniegtu rekomendācijas veselīgam un sabalansētam uzturam grūtniecības laikā. Ieteikumus izstrādāja, pamatojoties uz Dr.med. L. Meijas un Dr.med. D.Rezebergas ieteikumiem veselības aprūpes speciālistiem “Piemērots uzturs, plānojot grūtniecību un grūtniecības laikā, – veselīga dzīves sākuma pamats”, Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijām un Ziemeļvalstu uztura ieteikumiem. Skatīt ieteikumus


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv