g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Animācijas filmiņa par roku mazgāšanu un infekcijas slimību profilaksi

Roku higiēnas ievērošana ir ļoti svarīga gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai pasargātu sevi un citus no infekcijas slimībām. Arī mazam bērnam ir nepieciešams skaidrot, kāpēc roku mazgāšana ir tik svarīga.

Aizraujošā un atraktīvā veidā iepazīstināt savu mazuli ar roku higiēnu Tu vari, rādot animācijas filmu “Par Janča punci un tīrām rokām”, kurā bērnam saistošā veidā tiek skaidrots, kāpēc rokas ir jāmazgā, un kā to darīt pareizi. Animācijas filma pieejama SPKC Youtube.com kontā


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv