g Grutnieciba.lv

LV RU
x

g Grutnieciba.lv

Ienākt, izmantojot pasi

Close

Tava psihoemocionālā labklājība

Pirmo 12 mēnešu laikā pēc dzemdībām 10 – 15% sieviešu cieš no pēcdzemdību depresijas, par kuru liecina noteikti simptomi – garastāvokļa svārstības, nomāktība, aizkaitināmība, trauksme, nogurums u.c.

Pārvarēt pēcdzemdību depresiju un tikt galā ar to saistītajām izjūtām var palīdzēt ģimenes ārsts, psihiatrs vai ārsts-psihoterapeits. Nepieciešamības gadījumā informāciju par valsts apmaksātās medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām meklē Slimību profilakses un kontroles centra uzturētajā lapā www.nenoversies.lv. Šeit atradīsi arī informāciju par dažādiem psihisko traucējumu veidiem, to cēloņiem, pazīmēm, iespējām saņemt palīdzību u.c. noderīgu informāciju.


Noderīgas saites

Adobe Flash not available

Portālu veido:

Sadarbībā ar:

Portālu www.grutnieciba.lv Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centrs ir radījis, lai sniegtu visaptverošu un skaidrojošu informāciju jaunajiem un topošajiem vecākiem par grūtniecību, grūtniecības norisi un ar to saistītajiem jautājumiem. Šajā portālā varat iepazīties ar informāciju par valsts sniegtajiem pakalpojumiem grūtniecēm un mazuļiem, kā arī ar nozares vadošo speciālistu ieteikumiem.

Portāla tapšanā, kā sadarbības partneri piedalās Nacionālais veselības dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.

Ja ir jautājumi un ierosinājumi par mājaslapas veidošanu un tā saturu, lūdzam rakstīt info@grutnieciba.lv.

SPKC sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, YouTube, Draugiem.lv